מידע על מערכות הגידול ההידרופוניות AirPonic

מערכות גידול AirPonic מיוצרות בקוריאה ומיובאות ארצה בבלעדיות על ידי iPonic. המערכות משווקות במדינות רבות ברחבי העולם, בינהן ארצות הברית, קנדה, סינגפור, אנגליה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד.

תכונות מערכות הגידול:

  1. פלסטיקה איכותית ובטוחה לשימוש לשם גידול מזון – כל מערכות AirPonic עשויות מפלסטיק איכותי ועמיד ללא BPA, מצופה שכבת אנטיאוקסידנטים ומסנן UV להקטנת הסיכויים להיווצרות ירוקת באופן משמעותי. כמו כן המערכות עברו בדיקות מעבדה על מנת לודא את בטיחות השימוש בהן למטרות גידול מזון, בעלות אישור פלסטיק דרג מזון מאיגוד הבריאות והבטיחות הלאומי של ארצות הברית, הNSF.למה זה חשוב? ובכן, מערכות הידרופוניות לרוב עומדות בחוץ תחת השמש הקופחת, הן מלאות מים כל הזמן ובנוסף לכך מכילות דשנים ומלחים – כל אלה ביחד עלולים להביא לפליטת רעלים המשתחררים מהפלסטיק אל המים. הימצאות חומרים רעילם במים עלולה להביא לספיגתם על ידי שורשי הצמחים ובכך לסכן את בריאות צרכני התוצר הסופי. פלסטיק דרג מזון שומר על בטיחותכם ומבטיח שימוש ארוך טווח במוצר.
  2. ניתנות לסיבוב 360 מעלות – אחת התכונות הייחודיות של מערכות הגידול ההידרופוניות מסדרת AirPonic היא עובדת היותן מודולריות ובעקבות כך, ניתנות לסיבוב באופן עצמאי. הן מאפשרות לסובב כל קומה בנפרד או את כל הקומות יחד, למען התאמה פרטנית של צרכי האור לצמחים.
    בנוסף, ישנה תוספת אופציונאלית של מיסב אוטומטי ייעודי למערכות, אשר יושב על מכסה מאגר המערכת ולמעשה מסובב אותה בקצב כמעט בלתי מורגש של 4 סיבובים שלמים בשעה, אשר מאפשר חלוקת אור שווה בין הצמחים באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבותכם.
  3. גינון ורטיקלי – לגדל לגובה זה לגדל יותר צמחים בפחות מקום. כל מערכות הגידול המתקדמות של AirPonic מצריכות רק שטח רצפה קטן, כך שגם אם אין לך מקום לגינה רחבה, יש לך מקום למערכת אנכית חסכונית במקום.
  4. חסכון משמעותי במים – מערכות הגידול ההידרופוניות של AirPonic כוללות מערכות השקייה מחזוריות המאפשרות יעילות מקסימאלית בכל הנוגע לצריכת המים. מכיוון שהמים במערכת הגידול תמיד מוזרמים מהמאגר למגדל ובחזרה במעגל סגור, אין בזבוז, אין אידוי, אין צריכה של מים על ידי עשבים שוטים, כאשר היחידים שנהנים מהמים הם הצמחים השתולים במערכת ההידרופונית.
    המשמעות: חסכון של עד 90% במים לעומת גידול באדמה!