על iPonic

iPonic היא החטיבה הביצועית של מגזין Nature Tech אשר החל את דרכו בשנת 2011 בתחום ההידרופוניקה והגידולים המתקדמים. מעבר להנחלת המידע לידי הכלל באמצעות כתבות ומדריכים מקצועיים ושיווק מוצרים הדרופונים, אנו מביאים אליכם הביתה, לעסק ולעיר את המערכות ההידרופוניות האיכותיות ביותר, תוך מתן ליווי והדרכה מקצועית בשילוב עם תנאי קהילה, כך שגם אתם תוכלו להתחיל לגדל כמו מקצוענים בכל מקום ובכל זמן.


community

לגדל כקהילה

לקוחותינו נהנים מפלטפורמה אינטרנטית יעודית המעניקה תנאי קהילה חקלאית עירונית תומכת, שמשתפת ולומדת יחד מהנסיון האחד של השני, כך שיחד לא רק נגדל תוצרת הידרופונית מובחרת, אלא גם נלמד האחד מהשני ונגדל להיות חקלאים עירוניים קהילתיים וניצור נורמה חברתית שבבסיסה עומדים ערכים סביבתיים, בריאותיים וחברתיים.

professional

לגדל כמו מקצוענים

כדי לגדל כמו מקצוענים אין צורך בידע מקדים או נסיון עם צמחים. כל שצריך הם כוונה ורצון ללמוד.
לקוחותינו נהנים ממדריכים מקצועיים לפי רמת הידע שלהם, כך שמגדלים ללא נסיון יוכלו להתחיל לגדל מיד עם קבלת הציוד ומגדלים מנוסים יוכלו להתפתח, להתמקצע ולמקסם את כישוריהם בעזרת מדריכים מקצועיים חינמיים, תמיכה מקצועית חינם ושיתוף מידע עם מגדלים נוספים.

size

גידול שמתאים למידותייך

לגדל במרפסת, על הגג, בפטיו, ליד החלון, בחממה, בבית העסק… האפשרויות בלתי מוגבלות ומטרות הגידול מגוונות כמו צבעי הקשת. אנו בiPonic ערוכים כדי להקשיב ולהבין אותך על מנת שיחד נתאים את פתרון הגידול הטכנולוגי המושלם לצרכים שלך.

13

היזמים מאחרי iPonic

מאחרי iPonic עומדים פבל ברנדס וסוזי מימון, היזמים שהקימו את Nature Tech בשנת 2011 והביאו לראשונה לישראל את גינת המגדל ההידרופונית ואת מערכת הNFT האנכית, שמאוחר יותר הפכו למודלים לחיקוי ופיתוח מצד עסקים הידרופונים ישראלים נוספים.

"את דרכנו בהידרופוניקה התחלנו בשנת 2008 דווקא בקנדה הרחוקה ונדהמנו מהקלות והיעילות בה כל אדם, עם או בלי נסיון, יכול להתחיל לגדל את המזון שלו, בכל מזג אויר, גם כשבחוץ 27- מעלות.
כששבנו ארצה בשנת 2010, עדיין נרגשים מה'תגלית המרעישה' שחווינו מעבר לים, חיפשנו את ההידרופוניקה בישראל, אך נדהמנו לגלות, שמדינת החקלאות וההיי טק טרם עשתה את החיבור בין השניים, בעוד מלאי האדמות מצטמצם, ריסוסי היבולים מסכנים את בריאות הצרכנים בשילוב עם חקלאות צמאה במיוחד שאחראית ל-54% מצריכת המים בישראל, החלטנו לעשות מעשה.
שילבנו את הטבע והטכנולוגיה והנחלנו את המידע לרשות הרבים כך שיתחילו לגדל בעצמם לפחות חלק מהמזון ויתקדמו לחיים בריאים ואקולוגים יותר. כך נולדה Nature Tech.
לאחר מחקר מעמיק, התנסות וביצוע פיילוטים, בחרנו לייבא ארצה את מערכות AirPonic האיכותיות על מנת שימלאו את הצורך הקיים במערכות גידול איכותיות, מעוצבות ופרודוקטיביות בשילוב עם מערכות ישראליות מובילות וציוד עזר מקצועי.
על מנת שנוכל להמשיך לתפעל את  Nature tech כמגזין אינפורמטיבי, הקמנו את iPonic שתמלא את החלק היישומי של פעילותנו ותעניק בית למגדלים הידרופונים שמבקשים למצוא ציוד איכותי המתאים לצרכיהם"

אנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת iPonic ההידרופונית ולגדל איתנו עתיד חדש.